GÜVENLİK BARİYERLERİ - HİDROLİK MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

K12 standartlarına göre tasarlanmış Hazal Mantar Bariyer Sistemleri, güçlü hidrolik ünitesiyle araç geçiş kontrolü ve şehir trafiği için güvenli çözümler sağlar. Yüksek sirkülasyonda çalışmaya uygun hidrolik mantar bariyer sistemleri, yoğun trafiğin olduğu yerlerde kurulabilir. Hazal Mantar Bariyer Sistemleri, sürekli gelişen modern tasarımıyla estetik çizgisini korurken, yüksek güvenlik gerektiren hassas bölgelerde eksiksiz koruma sağlar.

Veri Föyü Teknik Verileri Fotoğrafları İncele

GÜVENLİK BARİYERLERİ - HİDROLİK RAMPA BARİYER SİSTEMLERİ

K12 standartlarına göre tasarlanmış Hazal Rampa Bariyer Sistemleri, güçlü hidrolik ünitesiyle araç geçiş kontrolü ve şehir trafiği için güvenli çözümler sağlar. Yüksek sirkülasyonda çalışmaya uygun hidrolik rampa bariyer sistemleri, yoğun trafiğin olduğu yerlerde kurulabilir. Hazal Rampa Bariyer Sistemleri, sürekli gelişen sağlam tasarımıyla yüksek güvenlik gerektiren hassas bölgelerde eksiksiz koruma sağlar.

Veri Föyü Teknik Verileri Fotoğrafları İncele

GÜVENLİK BARİYERLERİ - KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ

Yoğun çalışmaya uygun tasarımıyla Hazal Kollu Bariyer Sistemleri, günlük 5000 aracın geçişine izin verecek kapasitedir. Kontrollü araç geçişi gerektiren güvenlik seviyesi düşük otoparklarda, Hazal Otopark Ücretlendirme ve Ödeme Sistemleri ile de entegre edilebilen kollu bariyerler, kolay, sağlam ve güvenilir çözümler sağlar. Hazal Kollu Bariyer Sistemlerinin, güvenlik seviyesi yüksek yerlerde Hazal Mantar Bariyer Sistemleri ve Hazal Rampa Bariyer Sistemleri ile senkronize çalışma seçeneği bulunmaktadır.

Veri Föyü Teknik Verileri Fotoğrafları İncele

GÜVENLİK BARİYERLERİ - MANUEL VE SABİT BARİYER SİSTEMLERİ

Düşük güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan manuel ve sabit bariyerler, yere gömülerek ya da yatırılarak araç geçişine izin verir. Genellikle tek araçlık park yeri kontrolünde kullanılır.

GÜVENLİK BARİYERLERİ - KAPAN SİSTEMLERİ

10mm NPU çelikten üretilen Kapan Sistemleri, sık aralıklarla yerleşleştirilmiş dişlileri ile bir yönde içeri gömülerek araç geçişine izin verirken, diğer yönde ise dişlilerin direnci ile aracın lastiklerini patlatarak geçişe engel olmaktadır. Mekanik, elektromekanik ve hidrolik ile çalışma seçeneği bulunmaktadır.

Fotoğrafları İncele
 • TRIO TURNİKE SİSTEMLERİ

  Bel hizasında yüksekliğe sahip trio turnikeler iç ve dış ortamlarda yüksek güvenlik gerektirmeyen geçiş kontrolu için kullanılmaktadır. Mekanik ve Düşen Kollu model seçenekleri bulunmaktadır. Proje gereksinimlerine göre özel çözümler sağlanabilmektedir. Metro ve stadyum uygulamaları ile büyük kalabalıkları kontrol etme beceresini ispatlamış trio turnike sistemleri, yaya geçiş kontrolüne sağlam ekonomik ve güvenilir bir alternatif sunmaktadır.

  Veri Föyü Teknik Verileri Fotoğrafları İncele
 • VIP TURNİKE SİSTEMLERİ

  Çift yönlü çalışabilen motorlu VIP turnikeler, yaya geçiş kontrolünde Trio turnikelere alternatif olarak kullanılmaktadır. VIP Turnikeler 90 cm’ye kadar sağlanan geçiş genişliği ile uluslararası tekerlekli sandalye standartları için uygundur. Camlı VIP Turnikelerle, geçiş kontrolüne estetik ve kullanıcı dostu çözümler sağlanır.

  Veri Föyü Teknik Verileri Fotoğrafları İncele
 • KANATLI TURNİKE SİSTEMLERİ

  Tren / metro istasyonları, ticaret merkezleri, stadyumlar, okullar, devlet ve özel sektör kurulusları ve endüstriyel tesisler vb. alanlarda yaya trafiğinin kontrol edilmesini saglayan kanatlı turnikeler, estetik görünümü ve operasyon kolaylığıyla kullanıcı dostu çözümler sağlar.

  Veri Föyü Teknik Verileri Fotoğrafları İncele